Skrzydlate sesje

Mamy przyjemność zainaugurować nasze najnowsze „dziecko”, które rodziło się w wyniku ostatnich wielu miesięcy przemyśleń, doświadczeń i pracy terapeutycznej, często bardzo spontanicznej, zarówno przez telefon, sesji on-line, osobistych sesji indywidualnych i grupowych, a imię jego:

Skrzydlate sesje – to motyw przewodni sposobu pracy w Skrzydłach.

– sesje, które dodają Skrzydeł i przypominają Ci, jak latać

Każda z nas ma swój styl pracy, swoje narzędzia, metody, zasoby i doświadczenia. Każda z nas ma otwarte serce na pomoc drugiemu człowiekowi i wartości szacunku, miłości, empatii, wrażliwości są dla nas najważniejsze.

To co się pojawiało u mnie najczęściej, to słowa: Poczuj swoje Skrzydła i Odzyskaj życie w pełni.

„Każdy człowiek umiera, nie każdy tak naprawdę żyje”  – William Wallace

Skrzydlate sesje to zaproszenie do podróży – spotykamy się na twojej stacji życia, wsiadasz do pociągu, w którym jadę i towarzyszę Ci na tym odcinku Twojej podróży. Ładujesz swoje baterie, podnosisz wibracje i wysiadasz na kolejnej stacji i stawiasz się w życiu – ze Skrzydłami, szerszą perspektywą, refleksjami, czasami rozwiązaniem, ulgą, bez zbędnego bagażu

Odbywasz swoją dalszą podróż samodzielnie, aż znowu nie poczujesz potrzeby spotkania się w pociągu życia i Skrzydlatej sesji.

Masz w sobie niezbędne zasoby i wewnętrzną wiedzę, a ja pomagam Ci jedynie z nich zaczerpnąć i poczuć swoją moc, uwolnić się od blokad, zrozumieć lekcję.

W każdej wolnej chwili możesz:

 • spotkać się ze mną osobiście na indywidualnej sesji
 • zobaczyć się ze mną lub usłyszeć na sesji on-line (z wizją i bez)
 • spotkać się na ustawieniowych indywidualnych (Quantum Sand Therapy) i warsztatach grupowych w polu serca –  w tym celu śledź nasze aktualności i daty wydarzeń

Życie to siła, cudowny dar – nie zmarnuj go!

Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do mnie (sms, messenger, mail), by umówić się na dany termin:

Informacje organizacyjne:

 • Termin: do uzgodnienia
 • Godziny:od 11.00 do 20.00
 • Miejsce: on-line i stacjonarnie pod adresem: Katowice, ul. Kalinowa 41, Skrzydła Centrum Wysokich Wibracji
 • Osoba prowadząca: Małgorzata Werner

Cena sesji: 250 zł brutto

Czas trwania sesji – ok. 1 godziny 

* Jeżeli pieniądze to JEDYNY powód by nie móc skorzystać z tej formy pomocy, daj znać, porozmawiamy, znajdziemy możliwe rozwiązanie.

Informacje i zapisy:
Małgorzata Werner

e-mail: małgorzata.werner@centrumskrzydla.pl
tel. 535 198 208
Zapraszam też do kontaktu przez Messengera

 Konto do płatności:

Centrum Skrzydła Małgorzata Werner

PKO SA : 31 1020 2498 0000 8502 0675 4313
tytułem: Skrzydlate sesje MW

Skrzydlate sesje co oznaczają i dlaczego takie ujęcie?

 

To dzięki Wam drodzy przyjaciele, znajomi, klienci. Pokazaliście mi mój obszar pracy i roli, którą pełnię w służbie życia. Sama doświadczam transformacji i korzystam z wielu narzędzi w swojej pracy.

Wiedza, intuicja, jasnowidzenie, jasnoczucie, doświadczenie, empatia, tworzy ten skrzydlaty mix, który dodaje Skrzydeł innym i pomaga im dalej wzlatywać w procesie własnej transformacji.

Nie jestem w stanie określić swojej formy pracy jedną jedyną słuszną metodą. Oparcie się tylko na jednej metodzie, bez wsłuchania się w potrzeby drugiego człowieka byłoby krzywdzące. Możesz więc czerpać z wachlarza moich możliwości.

Gdy do mnie dzwonisz z trapiącym cię tematem, problemem, rozterką, otwieram się na Twoją przestrzeń i pole informacji dobierając właściwe działania i narzędzia pracy, które będą potrzebne i miały w tym momencie Twojego życia znaczenie. Swobodnie podążam za procesem i tym, co się wyłania. Słucham, pytam, pomagam w narodzinach „nowego Ty”.

 

Dla kogo są sesje?

Jeżeli tylko czujesz, że utknęłaś / utknąłeś w jakimś obszarze swojego życia, „coś” cię blokuje, nie pozwala w pełni żyć to Skrzydlate sesje są dla Ciebie. To ten moment, gdy wewnętrznie mówisz sobie mam dość:

 • tracenia pieniędzy,
 • smutku w miłości,
 • chorób, depresji,
 • trudności w relacjach z bliskimi
 • trudności w relacji z dzieckiem,
 • problemów zawodowych,
 • tracenia szczęścia
 • stagnacji i blokad 

i chcesz:

  • zacząć żyć inaczej, własnym życiem,
  • poczuć obfitość i radość, spełnienie,
  • zrzucić ciężar uwikłań, problemów trudnych wspomnień,
  • naładować baterię i nabrać siły do dalszej podróży życia,
  • poprawić komfort swojego życia,
  • poprawić relacje z otoczeniem i samym sobą,
  • przyjrzeć się możliwym wariantom i opcjom, by móc podjąć decyzję,
  • spojrzeć z innej perspektywy na trapiące cię problemy i sytuacje
  • rozpocząć, zakończyć lub dopiąć kolejny etap własnej transformacji
  • podążyć za głosem własnej duszy,
  • poczuć własne skrzydła i odzyskać poczucie wartości
  • poczuć ulgę, spokój i nową przestrzeń do lepszego życia

 

To zapraszam!

   

   

  Jak pracuję?

   Mogę zaprosić cię podczas sesji do:

  • indywidualnych ustawień systemowych w polu serca

  • wizualizacji i pracy z blokadą, obfitością, szczęściem, lojalnością rodową

  • medytacji w danym temacie

  • refleksji i poszerzania perspektywy za pomocą głębokich pytań coachingowych czy coachingu prowokatywnego

  • zmiany sposobu postrzegania danego tematu za pomocą narzędzi RTZ – racjonalnej terapii zachowań

  • usłyszenia szeptu Twojej duszy, czasami krzyczy ona głośniej od tego co mówisz – zatrzymam Cię wtedy na chwilę, byś usłyszała /usłyszał ją też

  Skrzydlate sesje pozwalają zobaczyć i zrozumieć źródło problemu na głębokim poziomie, rozpoznać dynamikę danej sprawy, a także zrobić istotny krok w kierunku uzdrawiającej zmiany.
  Gdy uwalniamy się z łańcuchów emocji i schematów, które zakotwiczyły nas w przeszłości, to dzieje się realny cud zmiany – towarzyszę Ci w tym procesie, jeśli się tylko na to otworzysz.

   

  Opinie klientów

  „Czego można doświadczyć biorąc udział w sesjach z Małgorzatą? Ukojenia, akceptacji, uleczenia miłością i wdzięcznością ciemnych zakamarków naszej duszy…można znieść ograniczające nas programy, przywracając spokój, obfitość i radość. Dziękuję ci”

  „Małgorzata potrafi odczarować złe chwile życia”

  „Takich emocji, zdarzeń, historii i takiego odczuwania to bardzo dawno nie miałem. Była też masa cudów, to naprawdę się działo, czułem, byłem z innymi i przy nich. Dziękuję”

  „Wszystko co robiszjest autentyczne, piękne i szczere. Dlatego z całego serca polecam i bardzo się cieszę, że życie postawiło Cię na mojej drodze jak anioła, który przypomina mi, że mamy siłę żeby przezwyciężać wiele trudności i cieszyć się małymi rzeczami. Dziękuję za Twoje niesamowite wglądy i pomoc w spojrzeniu na problem z innej perspektywy dla mnie danym momencie niewidocznej. Jeszcze raz dziękuję i polecam z całego serca”

   

  „Nie były to moje pierwsze ustawienia, mam więc porównanie i mogę z pełnym przeświadczeniem i z wielką wdzięcznością polecić!!! Cudowny czas, czułam się zaopiekowana, bezpieczna i wyszłam z taką energią..jak nigdy. Pani Małgosia to pasjonatką i profesjonalistką.  Polecam każdemu kto szuka swojego uskrzydlonego przewodnika”

  „Długo szukałam osoby, która mogłaby mi pomóc. W ustawieniach znalazłam spokojnego, ciepłego Anioła, który przeprowadził mnie na drugą stronę mostu, gdzie poczułam spokój, wdzięczność, radość, puszczenie tego co mi nie służy. To świetny, radosny Anioł o pięknych rudych włosach. Polecam z całego serca Gosię”

  „Dla tych, którzy są otwarci i ciekawi odkrywania siebie, poznawania swojego wnętrza oraz zrozumienia pewnych zachowań i sytuacji, bardzo polecam ustawienia z Małgorzatą, profesjonalną, pełną ciepła i inteligencji emocjonalnej. Osoba, która bezpiecznie przeprowadzi Cię przez tą wyjątkową podróż”.

   

  „Jestem pod wielkim wyrażeniem szamańskim ustawień systemowych, które Małgosia prowadzi w wyjątkowy sposób, ma cudowną empatię, wyczucie, wspaniale czyta z pola i słów. Jestem bardzo wdzięczna, że otworzyłaś mi oczy szerzej w pewnym ważnym temacie dla mnie. Dzięki Tobie również zamknął się i dopełnił jeszcze inny temat. Wdzięczna za Ciebie, otoczyłaś mnie Skrzydłami swojej Cudnej Wibracji.”

  „Przyleciałaś na Skrzydłach by nasze/moje też rozprostować, poprowadzić od punktu A do B i podróż, w którą mnie zabrałaś była nieoczekiwana, niewyobrażalnie ważna. Otworzyłaś kanały przepływu, połączyłaś, to co nie było połączone. Wyszłam ze zrozumieniem i wielką ulgą.”

  „Gosia zawsze pracuje z przestrzeni serca. Czułam się bardzo bezpiecznie. Gosia poprowadziła również on-linowe ustawienia dla mojej dorosłej córki, która miała spore problemy skórne. Zadziałała magia…w dzień sesji wszystko zniknęło. Praca Gosi była dla mnie kolejnym ważnym krokiem na drodze własnego rozwoju. Polecam z całego serca”.

   

  Małgorzata Werner

  O mnie:

  Przede wszystkim kocham ludzi i życie pomimo wszystkiego a nie dzięki czemuś. W duszy szamanka, stąpająca ze Skrzydłami, rozmawiająca z drzewami. Sama pomalowałam swoje szamańskie bębny, który w końcu do mnie dołączyły, albo ja w końcu zdecydowałam się po nie sięgnąć. Kiedyś top menadżerka, a dziś biegająca w piórach we włosach i z pędzlami w ręku, malując w polu serca skrzydlate obrazy na płótnie.

   

  To była długa droga po swoją prawdziwą tożsamość, bo tak długo zagłuszałam szept mojej duszy, ale w końcu posłuchałam. Znam już tą drogę, zakręty i wiraże. Wszystko jednak wcześniej było potrzebne by świadomie i mądrze być tu i teraz w roli, którą pełnię dla Was.

   

  Najpierw przeszłam proces poznania siebie i pracy nad sobą, by teraz bogata w doświadczenia zawodowe i życiowe oraz duchowe wglądy, które stanowią mój ogromny zasób, móc dziś Wam godnie towarzyszyć. Nie będę Wam mówić frazesów, ponieważ sama wiem co to ból i strach, wiem co to bieda i ciężka praca, ale i wiem jaka zachodzi zmiana, gdy odważnie wychodzimy ze starych ram i odbywamy podróż do siebie i po siebie.

  Doświadczam osobistej transformacji i siły kreacji, a w tym procesie mocy poznanych metod m.in. koherencji serca, medytacji, dwupunktu, ustawień systemowych, kwantowych terapii, szamańskich rytuałów.

   

  Jestem mamą dwójki dzieci, szczęśliwą żoną, gospodynią domu i Skrzydeł, kobietą dumną ze swojej tożsamości, spełnioną zawodowo i prywatnie. Jestem przykładem, że można realizować siebie i osiągnąć szczęśliwe życie zaczynając nawet od zera. Niezłomność i pogoda ducha, to moje drugie imię – przetrwałam w przeszłości niejedną burzę. By móc w tej podróży życia być także Twoim towarzyszem, oferuję Ci oprócz dużego serca, doświadczenia życiowego, empatii i szerszego widzenia, swoją wiedzę i przygotowanie merytoryczne zdobywane w ciągu ostatnich ponad 23 lat. Działam z pola serca, w najlepszej intencji. Nieustannie się szkolę, rozwijam i doświadczam na sobie poznanych metod.

  Ukończone kursy i zdobyte kwalifikacje m.in.:

  • Szkoła Ustawień systemowych – ustawienia rodzinne i w biznesie
  • Studia Zaawansowane Mukoid Institute’sSzkoła – Profesjonalny Coach stopień PCC
  • Studium Zawodowe Coachingu ACSTH, ICF stopień ACC
  • Coach grupowy i zespołowy – Szkoła coachingu grupowego i zespołowego
  • Mindfulness – treningi uważności Centrum Rozwoju Personalnego
  • Racjonalna Terapia Zachowań kurs podstawowy I stopnia  i doskonalący II stopnia
  • Symbol, piasek, przestrzeń – coaching w piaskownicy
  • Europejska Szkoła Mediacji – Certyfikat mediatora ds. rodzinnych, cywilnych, gospodarczych i karnych
  • Kurs dwupunktu, matrycy i metod kwantowych
  • a także wieloletnie kształcenie biznesowe, negocjacyjne, menadżerskie – od 2007 r. byłam profesjonalnym trenerem i doradcą biznesu, a także mentorem